Test z lektury mały książę z odpowiedziami

Pobierz

Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Napisz do nas.. 277 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Lektury.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi b) większej od Ziemi c) o małych rozmiarach 5.. Bo był on niepodobny do innych.. Materiały powiązane z testem: Test: Literatura polska .. #wiernarzeka #stefanzeromski #zeromski #lektury #lekturyszkolne.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.test szczegółowy z małego księcia.. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Mały Książę zaprzyjaźnił się z Lisem..

Sprawdź, co pamiętasz z lektury8.

Pokłócił się z lotnikiem.. W teście Mały książę - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. III Mały Książę podczas swojej podróży spotkał wielu różnych ludzi.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. - Róża przyznała się, że była nie mądra, przeprosiła chłopca, a także życzyła mu szczęścia.Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. Opisz własnymi słowami jedno z takich spotkań (do 10 zdań).. Pytania są szczegółowe.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu; braku paliwa w maszynie; katastrofy.. Lektury 5 lat temu.. Inne tryby testu.. Bo bał się żmii.. Mały Książę czuł, że z takiego niezwykłego pędu rozkwitnie coś pięknego.. Liczba pytań w quizie może być dowolna..

Róża jednak wolno rozkwitała.lektury "Mały Książę"?

Żmija zgadza się.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Jak wyglądało rozstanie róży i Małego Księcia?. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie b) baobaby c) bambusy 6.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. pokłócił się z lotnikiem.. Statkowi kosmicznemu.Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Test: Mały książę - test znajomości lektury Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Kwiatem, którym główny bohater lubił się opiekować, była: a) lilia b) róża c) dalia 7.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Kim jest narrator utworu.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Dzięki komu Książę mógł wrócić na swoją planetę?. Odczucia Małego Księcia po podróżach - Mały Książę zrozumiał, jak bardzo kocha swoją różę, a także dowiedział się wielu informacji na temat ludzi.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety?. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuTest Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II..

2010-01-06 21:44:06Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1.

Tagi dla tego testu: Książę Mały Podaj swoje imię: Sebastian Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. tekst książki; Antoine de Saint-Exupery; Książkowe ciekawostki .. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Mały Książę… umiera albo wraca na B-612.Test dla tematu: Mały Książę (A. de Saint Exupéry).. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. wcale nie chciał wracać.. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Wyślij zgłoszenie.. ostrzegł przed myśliwymi.. Rozwiąż test.. Kochają go miliony.. #malyksiaze #lekturyszkolne .Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Mały Książę ujrzał ogród pełen róż - zrozumiał, że jego Róża wcale nie była jedyna.. Mały Książę zrozumiał, że dla niego Róża była jedyna i postanowił do niej wrócić.. Mały Książę prosi żmiję o ukąszenie.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1..

277 Obserwuj ...Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.

zapolował z nim na kury.. Quiz w Poczekalni.. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała; średniej wielkości; w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. Sprawdź swoją wiedzę!Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".. Ulubionym zajęciem Małego Księcia było: wąchanie polnych kwiatów; przyglądanie się .Test po omówieniu Małego Księcia.. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Planecie zagrażały: dęby; bambusy; baobaby; żadna roślina nie stanowiła zagrożenia.. Na planetę B-612 Mały Książę .Test z lektury ,,Mały Książę" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania zawarte w teście.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. 2013-04-11 15:56:28 Mieliście sprawdzian z lektury Mały Książę ?. Rozwiąż test!Mały Książę od początku z zainteresowaniem śledził, jak kwiat się rozwijał.. Zrób test i się przekonaj!. Dlaczego zainteresował się tym właśnie pędem?. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Jak długo Mały Książę pozostawał na Ziemi.. V Zredaguj zaproszenie, w którym zachęcisz wybranego bohatera lektury do odwiedzenia naszej szkoły.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #emocje #fantasy #gwiazdy #ksiazki #podroze # .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Silnego podmuchu wiatru.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. 2010-10-11 17:43:13 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. .Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt