Ćwiczenia gimnastyczne wordwall

Pobierz

Skacz jak piłka 6 razy, Zrób 5 przysiadów, Biegaj w miejscu przez 10 sekund, Zrób 4 pajacyki, Wykonaj 8 skłonów.7 przysiadów, 10 pajacyków, 10 brzuszków, 5 podskoków na lewej nodze, 5 podskoków na prawej nodze, 10 obrotów w prawą stronę, 10 skłonów do lewej i prawej nogi.zagraj klockami rytm wystukamy przez rodzica , wykonaj 10 skłonów- góra-dół , zrób przysiady z piłką na głową , przeskocz obunóż przez klocek położony przed sobą, maszeruj z piłką nad głową , przetocz lub przełóż woreczek lub piłkę wokół siebie , pokonaj tor przeszkód za pomocą czworakowania.Wykonaj 5 pajacyków, Podskocz 5 razy na złączonych nogach, Zrób 6 przysiadów, Podskocz 3 razy na jednej nodze, Biegnij w miejscu (rodzic liczy do 10).10 podskoków na prawo nodze, 10 podskoków na lewej nodze, 10 przysiadów, 10 skłonów , 10 pajacykow, 10 brzuszków, 10 skrętów w prawo , 10 skrętów w lewo.Moi uczniowie naprawdę uwielbiają Wordwall.. Poprzedni wpis.. Wybierz szablon; Wprowadź elementy; Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydruku10 przysiadów, 5 pajacyków, 10 skłonów w przód, 5 podskoków na jednej nodze, 10 poskoków obunóż, 3 obroty w prawo, 2 obroty w lewo, 10 kroków na palcach, 10 kroków na piętach, 10 kroków na czworakach, 10 kroków tyłem "jak rak", Podrzucanie piłeczki w górę, tak, żeby nie upadła, Skok z miejsca, jak najdalej, Skok z miejsca, jak najwyżej.Cwiczenia gimnastyczne klasa i Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'cwiczenia gimnastyczne klasa i': 10000+ Kontynenty i Oceany na świecie Rysunek z opisami..

W tym odcinku prezentujemy ćwiczenia ruchowe , które można śmiało wykorzystać jako rozgrzewka przed różneg...

Tworzenie ćwiczeń jest bardzo proste i znacznie przyspiesza planowanie.Zamiast ciężarków użyj do ćwiczeń butelki z wodą.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. W szkole mamy laski gimnastyczne, w domu śmiało można wykorzystać właśnie kij od szczotki do tego typu ćwiczeń.Quizy gimnastyka - sprawdź największą bazę quizów o tematyce gimnastyka.. przeznaczenie czasu wyłącznie dla dziecka.. Dzięki temu mogę dotrzeć do pokolenia graczy przy minimum wysiłku i przygotowań.. Wybierz szablon; Wprowadź elementy; Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydrukuZrób własne ćwiczenie!. Życzę udanej zabawy!. !Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej od siódmego roku życia.. Bawcie się dobrze!. Romy Higgins - nauczyciel TEFL, Hiszpania.. Połączenie prostych ćwiczeń, łatwych do powtórzenia choreografii, czy elementów .Podczas wspólnych ćwiczeń gimnastycznych można skorzystać z poniżej załączonych kart obrazkowych "Wiosenna gimnastyka z króliczkiem": Wiosenna gimnastyka z króliczkiem.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Poprzedni zadania.Ćwiczenia logopedyczne domu - gimnastyka języka i buzi.. Wordwall pomaga mi rozwijać się jako nauczyciel.. Połączenie prostych ćwiczeń, łatwych do powtórzenia choreografii, czy elementów .Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej od siódmego roku życia..

wyłącz wszystkie ...Ćwiczenia gimnastyczne / 2x w tygodniu wg harmonogramu zajęć wykonywane w okresie 27.04.- 30.04.2020r.

usiądź na przeciw dziecka np. na łóżku lub dywanie.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Wybierz szablon; Wprowadź elementy; Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydrukuĆwiczenia gimnastyczne - Losowe karty Zrób 10 przysiadów., Krążenie ramion przez minutę., Chwyć się obiema rękami na plecach., Podskocz na jednej 10 razy, a potem na drugiej., Wykonaj 10 skłonów w przód., Bieg w miejscu., Połóż się na plecach i zrób nogami nożyce., Zrób 4 pompki.. Ćwiczenia gimnastyczne Udostępnij wg Annakobus1Zrób własne ćwiczenie!. Zrób własne ćwiczenie!. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Wykonaj 5 w każdą stronę., Wykonaj 20 "pajacyków"., Krążenia ramion do tyłu.. Nawigacja wpisu.. Kij od szczotki świetnie się nada do ćwiczeń.. Wykonaj 5 razy., Skłony boczne.. Wykonaj 10 razy., Krążenia ramion do przodu.. Wykonaj 5 razy w każdą stronę.Zrób 10 przysiadów., Połóż się na plecach i zrób nogami nożyce., Podskocz na jednej 10 razy, a potem na drugiej., Wykonaj 10 skłonów w przód.Stań na lewej nodze, Stań w pozycji "jaskółki", Wykonaj 10 pajacyków, Wykonaj 10 przysiadów, Stań na prawej nodze, Połóż na podłodze kawałek gazety i wykonaj skoki obunóż przez nią do przodu i do tyłu, Wykonaj 10 podskoków na lewej nodze, Wykonaj 10 podskoków na prawej nodze, Wykonaj 10 skłonów do przodu, Wykonaj dwa małe podskoki w miejscu i jeden najwyższy, Stań w .Zakręć kołem i zobacz, co wypadnie..

Quiz z działu gimnastyka czeka na Ciebie!Rozgrzewka, ćwiczenia kształtujące oraz kilka ćwiczeń z wykorzystaniem miotły!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt