Opisz najciekawsze wydarzenie z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Opis charakteru Ani z Zielonego Wzgórza.. wg Araszkiewicz.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas oficjalnego podwieczorku.Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Kłutnia z Gilb75% Najzabawniejsze zdarzenie w powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" - Podwieczorek i jego opłakane skutki.. Maryla uległa prośbie brata.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Diana z Anią upijają się winem 5.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - wydarzenia z pierwszych lat życia Połącz w pary.Aniu, nie mam już siły do Ciebie i Twojego bujania w chmurach!. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. Każdy z elementów przyrody odpowiednio nazwała, sprawiając, że opisywane okolice zyskały nowy wymiar.Bardzo Dobry Quiz!A co do Tego,że Niby ,,W quizie jest Błąd" To Nie!Nie Ma (: Mateusz Zmarł Na Atak serca ale z Powodu Który jest Podany w odpowiedzi Quizu (: Generalnie Teraz Mam Anię jako lekturę Więc Sprawdzam się na testach wiedzy (: Pozdrawiam Serdecznie!.

2011-03-06 19:22:58; proosze o opis ani z zielonego wzgórza!

Mateusz szybko pojechał po lekarza.. 9496 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. 82% Opis Zielonego Wzgórza.. O magii tego miejsca świadczy zachwyt Ani.. Z czasem Ania zyskała miłość Cuthbertów, sprawiając, że ich życie zmieniło się na korzyść.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturyZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Najciekawsze wydarzenie w lekrurze ,,Ania z zielonego wzgórza '' opis wydzarzeniaTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania jest ruda i piegowata, jednak z czasem z "Marchewki" zmienia się w piękną dziewczynę.. Miała tam swoją przyjaciółkę od serca Dianę , którą pewnego dnia , zaprosiła na podwieczorek .Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Panna Shirley dobrze wiedziała jak się leczy tę chorobę, gdyż, gdy była u państwa Hammond, ich dzieci przechodziły tę chorobę.. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.1.. Kupienie strojnej sukienki przez Mateusza 7. b/d Opis Ani z Zielonego Wzgórza, czy bym się z nią zaprzyjaźnił?Opisane wydarzenia ułożone są w porządku chronologicznym.. 79% "Ania z Zielonego Wzgórza" - czas, miejsce akcji, bohaterowie; 79% Opis Zielonego Wzgórza..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Obdarzona bujną wyobraźnią dziewczynka ożywiła krajobraz, nadając mu w myślach magiczne funkcje.. 2011-04-11 21:09:59; Opis ani z zielonego wzgórza scharakteryzuj 2011-10-10 14:42:32opisz obraz fragmentu Ania z zielonego wzgorza podr kl 6 Jutro pojde w swiat str105 2010-09-26 21:15:11 ania z zielonego wzgorza 2010-11-24 18:56:06 Załóż nowy klubAnia wzbudziła sympatię Mateusza, któremu bardzo zależało na zatrzymaniu dziewczynki na Zielonym Wzgórzu.. Ale dobrze skoro pójdziesz do Diany to przygotuję Ci trochę sernika.. Ania trafia do Mateusza i Maryli 2.. Klasa 6 Polski.. Wyjazd razem z Dianą na bal 8.. 2010-05-17 18:53:30; Opis Przeżyć.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Dorota 5 lat temu.. Rozwiąż test!Ania pojawia się także w innych książkach, w których odgrywa mniejszą rolę: Opowieści z Avonlea (Chronicles of Avonlea, 1912); Pożegnanie z Avonlea (Further Chronicles of Avonlea, 1920); W 2008 roku kanadyjska pisarka Budge Wilson wydała oficjalny prequel serii o Ani zatytułowany Droga do Zielonego Wzgórza (Before Green Gables), w którym opisała losy bohaterki przed jej .Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Śmierc Mateusza 9.. Maryla zapakowała ciasto, i Ania nie porzucając melancholicznego nastroju ruszyła w drogę w dół z Zielonego Wzgórza.Krup - Na co zachorowała siostra diany?, Umiera - Co się dzieje z Mateuszem na końcu powieści?, Kordelia - O jakim imieniu marzyła Ania?, Zielony - Na jaki kolor Ania zafarbowała swoje włosy?, Diana - Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Gilbert - Kto nazwał Anię " marchewką"?, Rodzeństwem - Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Hoopetown - Gdzie znajdował się sierociniec ..

W krótkim czasie swoją osobowością i ..."Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - "Ania z Zielonego Wzgórza" - ,,Ania z Zielonego Wzgórza`` (krzyżówka) - Ania z Zielonego Wzgórza ... Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury Ruletka.

Skomentuj.. Test składa się z 12 pytań.. answer choicesKiedy rozgrywają się wydarzenia opisane w powieści?, Kim byli rodzice Ani?, Jaki prezenta na gwiazdkę dostała Ania od Mateusza?, Na wieść o jakim wydarzeniu Mateusz umiera na atak serca?, Gdzie toczy się akcja książki?, Dlaczego Maryla nie mogła podać sosu do puddingu podczas podwieczorku z państwem Rossami?, Co Ania dodała do ciasta zamiast wanilii?, W jaki sposób Ania .Ania otworzyła listy w wesołej kuchni Zielonego Wzgórza, napełnionej tym, co Tadzio, pociągając z ekstazą nosem, nazywał "pięknymi zapachami".. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. Ania i Diana wreszcie dobiegły do domu państwa Barry.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 296 — Panna Lawenda i pan Irving urządzili się już w swoim nowym domu — opowiedziała Ania.Zielone Wzgórze to miejsce niezwykłe, położone w bliskości natury.. Postanowienie że dziewczynka zostaje adoptowana 3.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Ania z Zielonego Wzgórza..

Jej główne cechy to szczerość, prostolinijność, lojalność i wierność.Niezwykły świat Ani - "Ania z Zielonego Wzgórza" jako powieść o bezdrożach wyobraźni, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturyTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).

Mała Minnie dusiła się, Ania podała jej krople ipekakuana.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Udostępnij.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Rozpacz Maryli i Ani 10. .. Ania wraz z Dianą pobiegły do chorego dziecka.. Uratowanie życia siostrze Diany przez rudowłosą dziewczyne 6.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Ania wraz z Dianą pobiegły.Ania z Zielonego Wzgórza "Przygoda z Winem" Ania Shirley zamieszkała z Marylą i Mateuszem na Zielonym Wzgórzu .. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. .Ania Shirley - główna bohaterka powieści, poznajemy ją gdy w wieku jedenastu lat przybywa na Zielone Wzgórze i mimo pomyłki zostaje adoptowana przez Marylę i Mateusza Cuthbertów.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt