Opowiadanie po niemiecku o feriach

Pobierz

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: sprawdzian z tabliczki mnożenia do 100 do wydruku zyczenia urodzinowe po ukrainsku tekst zaproszenia na spotkanie klasowe .. życzenia urodzinowe po niemiecku krótkie podziękowania po pogrzebie wzoryPrzygoda, która przydarzyła się mi w ferie.. Ciesz się kolekcją opowiadań w języku niemiecki, a także setkami podstawowych zwrotów i słownictwa.. Na początek chciałabym Cię przeprosić, że tak długo nic się nie odzywałam, ale trochę się u mnie działo.. Tegoroczne ferie zimowe były naprawdę niesamowite.. Sporo czytanek i opowiadań w języku angielskim, niektóre teksty są oczywiście zbyt trudne, ale zakładam, że po to właśnie każdy tekst jest opisany poziomem.. Dowiedz się wszystkiego o zakończonej ofercietagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasją 2Opowiadanie o feriach do sprawdzenia: Czas przeszły; Czasowniki posiłkowe Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Czarek123 7.2.2011 (16:21) Napisz po niemiecku jak obchodzi się u Ciebie święta Bożego Narodzenia ?. Pewnego dnia w frie zimowe , Ank, Wiki, Jola, Maciek i Piotrek chcieli zrobić wyścigi w zjeżdzaniu na sankach.Po godzinie 12 spotkli sie Jako pierwszy zjechał Maciek a Jola mierzyła mu czas.Opowiadanie o moich feriach zimowych..

Oprócz: Opowiadanie o feriach po niemiecku.

Każdy z nas miał swoją własną walizkę z niezbędnymi rzeczami.. Szperając w Internecie w poszukiwaniu fajnych materiałów trafiłam na to cudo: kanał na YouTube należący do BookBox - strony promującej czytanie u małych dzieci ( das Kind ).. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Po chwili przyjechał po nas specjalny bus, który zawiózł nas na stok.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opowiadanie w języku angielskim z wytłumaczeniem trudniejszych słówek i ćwiczeniami.. Niemieckie słowo "opowiadanie" (die Erzählung) występuje w zestawach: Film, kultura (po niemiecku b1) Kartkówka (wydarzenia kulturalne) Muzyka TV Czytelnictwo DaF kompakt neu A1 L07 niemiecki słówka 5. powiązane słowaAngielskie słowo "opowiadanie" (short story) występuje w zestawach: Types of books films- Rodzaje książek i filmów Artists and their work / Twórcy i ich dzieła Lesson 15, subject 2, Literature, theatre and film music, books, theatre and films Oxford Repetytorium Matura Podstawowa UNIT 11 2. suitableO 14:25 pojechałem do domu.. Moje ferie zaczęły się już 15 stycznia.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. ;p nie tłumaczcie w google tłumaczu !. wieczorami oglądałem z bratem filmy.opowiadanie z niemieckiego o wakacjach - krótkie ..

Kilka razy ...Opowiadanie o feriach po angielsku.

(Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: wercias16 16.3.2011 (16:54)lutego 15, 2014.. Później sprzątnąłem mój pokój i zjadłem kolację.. Wyjechaliśmy na dziesięć dni.. Zabawa polega na tym, że w krótkim filmiku mamy bajkę przedstawioną w formie kreskówki, do tego lektora .E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Szukałem jakieś teksty po angielsku i dobrze trafiłem.. Mogłam wkońcu się wyspać a także poleniuchować.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. jak w pytaniu w tłumaczeniu polskim dam najlepsza odpowiedz To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Pierwszy raz spędzałam je w górach i to był niesamowity czas.. O 23 poszedłem spać.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Pliki MP3 można skopiować na smartfona lub iPada .Napisz opowiadanie o moich feriach -byłam u kuzynki ,chodziłam na sanki,była u mnie kuzynka,chodziłam z moją kuzynką na pizze , i to jakoś byle uporządkuj ,tam możesz coś dodać .Pilne na dzisiaj!. Co robisz na ferie zimowe?. Idealny dla tych, którzy chcieliby nauczyć się języka niemiecki podczas joggingu, ćwiczeń, dojazdów do pracy, gotowania lub spania..

2.Wyniki wyszukiwania - opowiadania po niemiecku - w Archiwum Allegro.

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.. Był piękny, słoneczny dzień.. Odwiedzam kuzynostwo.. daję dożo pkt.. 4 mnie nie satysfakcjonuje.. dajee 15 pultasów,wybrałam ,że na jutrooo,bo inaczej nie mogłam .^^Potrzebuję napisać opowiadanie o feriach.. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. Mam nadzieję, że nadrobimy zaległośći, a teraz chcę Ci opowiedzieć o moich feriach zimowych.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. W wolnym czasie grałem na komputerze i serfowałem po internecie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opowiadanie o feriach po niemiecku.. Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć?. Nocowaliśmy w pięknym hotelu, który mieścił się u podnórza gór.Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni.. Przyda Wam się to zarówno na początku pobytu w Niemczech, ale nie tylko.Opowiadanie o moich feriach zimowych.. 1 ocena Najlepsza odp: .Plik opowiadanie o feriach zimowych po niemiecku.pdf na koncie użytkownika luvu4everling • Data dodania: 28 mar 2016Plik opowiadanie po niemiecku o feriach.zip na koncie użytkownika myemocyde • Data dodania: 28 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Posłuchaj opowieści po języku niemiecki!.

Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim cz.1.

Czytam książkę.Wersja po polsku: Cześć Aniu!. Ulubiona pora roku.. Ja zostałem na oślej łączce, gdzie trenowałem z instruktorem.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Krótkie opowiadanie o feriach.Czy ktoś mi pomoże błagam!. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Bardzo proszę o poprawienie błędów w tej pracy do godziny 24 gdyż powinna być ona napisana w czasie przeszłym ale tak nie jest :P z góry bardzo dziękuję za uratowanie mi życia :) Pierwszy tydzień feri spędziłem w domu.. Drodzy Opiekunowie, drodzy Czytelnicy, poniżej przedstawiam Wam bardzo przydatne słownictwo i zwroty dotyczące tematu- przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim.. Ferie zimowe wraz z przyjaciółmi spędziłam w górach.. Podróż samochodem na miejsce trwała prawie cały dzień.. Zarchiwizowany.. Razem z mamą i tatą wyszliśmy przed dom.. — Przeczytaj też wpisy o czasie przeszłym Perfekt: Czas przeszły Perfekt w języku niemieckimdzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.plis pomuzcie napisac opowiadanie z dialogiem napisz o feriach.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.. Pod drodze do Zakopanego zrobiliśmy przerwę w Wadowicach, żeby posmakować słynnych papieskich kremówek.Bajki dla początkujących po niemiecku.. List o zgubionym telefonie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt