Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem uo adis

Pobierz

W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego.. Praca musi zawierać co najmniej 200 słów.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Gdy przyszłam już do domu mama powiedziała mi że lekarz odwołał wizytę i mamy umówiony termin na inny dzień .. Nie byłam zbytnio zadowolona z tego .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Temat 2.. Proszę pomóżcie na dziś daje naj - the answers to ihomeworkhelpers.comNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. (Jak najszybciej jak można i dziękuję każdej osobie która pomoże :) )Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem "Quo vadis", który nauczył Cię czegoś ważnego.. Praca ma mieć 200 słówDAJE NAJnapisz opowiadanie twórcze,w którym opiszesz spotkanie Ebenzera Scroog'a z innym bohaterem lektury obowiazkowej podczas którego Scrooge opowie o wydarzeniach,które odmieniły jego życie.Wykaż się znajomością obu lektur.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim..

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz opowiadanie o spotkaniu.

Proszę pomóżcie na dziś daje naj.. bardzo prosze o szybką odpowiedź.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie z dialogiem na temat: "Spotkanie z wróżką" 2010-08-03 22:07:07 Napisz opowiadanie na wybrany temat .. Question from @Drebin123 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz rozprawkę, w której rozważysz trafność tego stwierdzenia.. Pisz zgodnie z planem.. 2011-12-16 15:45:42 Załóż nowy klubNapisz opowiadanie o twoim spotkaniu z sędzią Soplicą,w czasie którego bohater podzieli się z tobą swoimi doświadczeniami dotyczącymi życiowych wartości.W wypracowaniu wykaż że dobrze znasz obie postacie Pana Tadeusza A.Mickiewicza.. Proszę muszę to na jutro.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. We wstępie przedstaw bohatera ( może to być Andrzej Radek lub Marcin Borowicz)Temat Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię c. zegoś ważnego..

Answer: 2 on a question Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem "Quo vadis", który nauczył Cię czegoś ważnego.

Spędził cały dzień na pracy w swoim kantorze.. Praca musi zawierać co najmniej 200 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Proszę pomóżcie na dziś daje naj - ehomework-helper.comNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Potrzebne szybko!. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię czegoś ważnego.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Daje naj :) PS.Polecenie brzmiało: "napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko.. Plan do opowiadania.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Proszę o wskazówki.. Niezależnie, który temat uczeń wybrał, wypracowanie powinno .Ebenezer Scrooge wrócił do domu w złym humorze.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Pisz zgodnie z planem: - we wstępie przedstaw bohatera wybranej przez Ciebie lektury obowiązkowej,Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko..

Law, 06.07.2019 21:10 ...Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem "Quo vadis", który nauczył Cię czegoś ważnego.

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów z Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejsza sytuację ze swojego życia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Odpowiedź Guest.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 wyrazów.. Tagi: powiat nidzicki próbny egzamin ósmoklasisty.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury pt, Syzyfowe prace," który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Nadeszły święta Bożego Narodzenia, które jego zdaniem były całkowicie n bardzo prosze o szybką odpowiedź.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".. Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko.. z jednym z bohaterów "Zemsty" A. Fredry..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt