Uo adis sprawdzian po omówieniu lektury

Pobierz

Wklej test na ostatniej stronie zeszytu.. Biada ci żywy trupie, albowiem umrzesz w przerażeniu i potępiony będziesz na wieki!".. nauczyciela wołano "Kawka", bo cierpiał na uporczywy kaszel.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. quo vadis sprawdzian po omowieniu lektury .. Quo Vadis; Quo Vadis, test z lektury Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Lekcja live z polskiego o 11:15 transmitowana na zywo dla uczniow.. Nowa Generacja?. basiajarczak_64714.. "Quo vadis" to lektura wyjątkowa, bo w gruncie rzeczy pierwsza, która swego czasu rozsławiła polską literaturę na świecie.. rozchorował się i nie miał siły wejść po schodach, żeby ją rozpalić .1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św.. Przedstaw w tekście emocje bohaterów.Sprawdzian z treści lektury "Quo vadis" H. Sienkiewicza Gr.1 Imię i nazwisko: .. Otchłań otwiera się przed tobą, śmierć wyciąga po ciebie ręce i grób cię czeka.. Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .. Obserwuj autorów.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .104..

Edit,,Latarnik" sprawdzian po omówieniu lektury DRAFT.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ułóż 5 pytań testowych do lektury innych od tych ,co były na sprawdzianie.. Test składa się z 28 pytań.. Adam Mickiewicz 1. Podaj cechy Pana Tadeusza jako epopei nowożytnej.. Powtórz przed sprawdzianem.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Uczniowie samodzielnie sprawdzają sprawdzają swoje testy na podstawie kart odpowiedzi 4.. Jak nazywał się nauczyciel Jędrzeja Radka, który nauczył go pisać i czytać?. To nie tylko powieść historyczna z.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. II) Miłej pracy i niech Ci przyświecają słowa motta: Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą.. • Pierwsze uczucia patriotyczne obudziły się w Marcinie po wysłuchaniu opowiadania Nogi.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 14459 razy.. klasy 8 szkoly po.Dozwolone jest pobieranie materialow oraz ich modyfikacja .Część I - wiedza nt. lektury 2.. 5.Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVPlik quo vadis sprawdzian po omówieniu lektury.pdf na koncie użytkownika marinaturpin • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Katalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyPlik sprawdzian z pan tadeusz po omówieniu lektury.pdf na koncie użytkownika nicolcrites31 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.quo vadis sprawdzian po omówieniu lektury.pdf (22 KB) Pobierz..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.2.

Quo vadis - test wiedzy.. Uczniowie rozwiązują test 3. .. Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).. Czy mógłbyś wziąć udział w You Can Dance.. Rozpocznij test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.,,Latarnik" sprawdzian po omówieniu lektury.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Objaśnij dodatkowo, czym jest inwokacja.. Dlaczego Piotr Apostoł postanowił wrócić do Rzymu?. Czego uczyłCzy rozpoznasz ptaki po pisklętach?. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.. Praca domowa.. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Test po omówieniu Małego Księcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt