Napisz opowiadanie na temat to była fantastyczna przygoda

Pobierz

"Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Ale temat opowiadania może być też bardziej niezwykły (np. spotkanie z ufoludkami) - wtedy będzie to opowiadanie fantastyczne.Przykładowe opowiadanie z dialogiem.. Poprosiłyśmy latarnika żeby nas skierował w stronę naszego obozu.. Jako wolontariuszka wyjeżdżała na .Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. mogą być elementy fantastyczneZadanie: napisz opowiadanie na temat wakacyjna przygoda Rozwiązanie: w tym roku miałam nigdzie nie jechać na wakacje, ale wyszło inaczej wybrałam się ze Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Pomożecie?. Okazało się, że jest łatwiejsza i krótsza droga do miejsca, gdzie czekał na nas namiot.Opowiadanie fantastyczne.. Rycerz który ślubował Danusi został skazany na ścięcie głowy mieczem za to, że napadł z kopią na posła Zakonu Krzyżackiego.Napisz opowiadanie na temat:"P[rzygoda w.. - rozwiązanie zadania .. To była najwspanialsza przygoda w życiu.. To był upalny lipiec.. Odezwała się do nas istota z numerem 56478.Było coraz ciemniej.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór.. Wszyscy czekali na godzinę geografii .. Wszystko!. Po deszczowym czerwcu wszyscy z utęsknieniem wyczekiwali słonecznej pogody i wysokich temperatur..

Temat: Wakacyjna przygoda.

Szliśmy już długo, gdy spośród drzew wyłoniły się ruiny zamku.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Przedzieraliśmy się przez gąszcze drzew i krzaków.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Więc bez chwili zastanowienia po woli zaczęłam się odsuwać, coraz .Opowiadanie "Wakacyjna przygoda" - przykład.. Mogłabym napisać o słonecznej plaży, na .Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Marta nie mogła pogodzić się z powrotem do szkoły.. Do namiotów było jeszcze trochę drogi.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Atmosfera była tak czysta, że ludzie nigdy nie chorowali, toteż nie był im potrzebny lekarz.. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że tak będzie.. Było niemiło, ciemno, zimno i cicho.. Wszystko było by dobrze, gdyby nie to że po chwili zza drzewa wyszedł dorosły lis, obawiam się, że jest to matka małego.. skasowany.795861; 22.09.2013 Pewnego dnia ja i moja kolezanka wybralismy się na wycieczkę w góry.Na niskim pagórku rozłożyliśmy namiot a w nim koc i jedzenie , picie i różne smakołyki.Na szczęście pogoda nam dopisała .Kajko i Kokosz - seria komiksów autorstwa Janusza Christy, która stała się jego najpopularniejszym dziełem.Bohaterami komiksu są tytułowi Kajko i Kokosz, dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła..

:) może to być opowiadanie realistyczne, nie musi.

Było fantastycznie.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Nietrudno się domyślić jak zareagowałem na te słowa.. Teraz, wiadomo, będą nowe obowiązki i wyzwania, które znowu pochłoną cały jej czas, odsuwając spełnianie marzeń na dalszy plan.Przydatność 80% Opowiadanie o najciekawszej przygodzie Zbyszka z Bogdańca.. Najbardziej spodobało mi się wydarzenie kiedy Danuśka ratuje Zbyszka od śmierci.. :D dziwnie brzmi, nie mam pojęcia jak zacząć, ogólnie.. dziwne zadanie.. Nic nie wskazywało na to, że za chwilę przeżyję przygodę życia…Napisz Opowiadanie na temat .. : Napisz Opowiadanie na temat Najwspanialsza przygoda w moim życiu" .. które i tak układają się w jedną, spójną całość.. Piszę o tym całym okresie, bo był on przygodą mojego życia.. Zuza wiedziała, że wyjazd się uda.. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. Twój pierwszy dzień w szkole, spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Jakieś przygody.. (nie musicie pisać całego opowiadania) tylko pomysły ;)Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczy Nikt nie był zainteresowany lekcją..

Męska przygoda okazała się rzeczywiście czymś wyjątkowym.

Muszę napisać opowiadanie z polskiego pt. "To była niezwykła historia" Podajcie jakieś fajnie tematy co mogę w tym napisać.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Przydatność 60% Opowiadanie fantastyczne.. przedstaw postac i opwiedz coś o niej( Był ciepły jesienny dziń, kasia poszła do sklepu) rozwinięcie- dużo zdań :P zalezy na ile piszesz.. Nie zważając na.W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. Mimo że opiekowały się domem i dziećmi, nie musiały pracować ponad swoje siły.Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''.. Nie zważając na ciemności postanowiłyśmy udać się nad morze.Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Życie kobiet było bardzo przyjemne.. Wakacje minęły tak szybko, a tak niewiele planów udało się jej zrealizować.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.opowiadanie fantasy musi przedewszystkim zachowywac forme 1budowa: wstęp- 3-5 zdań zawierających info ogólne o bochaterze głównym, czasie miejscu i akcji.. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór..

Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Co może być tematem Twojego opowiadania?

Do innych ważnych bohaterów komiksu należą: żona Mirmiła, Lubawa .muszę napisać opowiadanie o jakiejś nocnej przygodzie w Krakowie.. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.. Bo zwątpiłam w magię wakacji, by potem uwierzyć z podwójną siłą.. Ich głównymi wrogami są Zbójcerze pod komendą Hegemona i jego zastępcy Kaprala.. Było fantastycznie.. Wszyscy czekali na godzinę geografii .. Były niskiego wzrostu i miały po cztery ręce.. Siedziałem wraz z kolegą w szkolnej ławce na lekcji języka polskiego , a pani dyktowała całej klasie notatkę.. Ta nie miała być zwykła,.Wylądowaliśmy na jakimś różowo niebieskim piasku .Wokół nas chodziły dziwne stwory.. 2012-10-31 16:59:30 Napisz opowiadanie z dialogiem pt. " przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55 ,,Ależ niesamowita historia'' napisz opowiadanie o jakimś ciekawym wydarzeniu w którym uczestniczyłaś 2012-01-30 18:20:36Wakacyjna przygoda - opowiadanie.. gdyby ktoś mógł podsunąć mi jakiś pomysł, będę wdzięczna.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Zaproponował prawdziwie męską przygodę następnego dnia.. Byłam przerażona, bo jednak to nie jest zbyt miłe uczucie.Bałam się i to bardzo.. Każdy miał po cztery pary oczu, czułki wyrastające z pleców i po siedem palców na każdej z rąk.. Siedziałem wraz z kolegą w szkolnej ławce na lekcji języka polskiego , a pani dyktowała całej klasie notatkę.. Był przepiękny, wiosenny dzień.. W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. Wakacje.. Nie było też szkół, ponieważ ludzie wiedzieli, że mogą sami zdobyć wiedzę, czytając odpowiednie lektury.. Był przepiękny, wiosenny dzień.. rozwijasz fabułę, charakterystyke postaci i wątki( najlepiej miłosny, o władzy .Była piękna, słoneczna niedziela… W ciepły, sierpniowy wieczór siedziałam sama na ławeczce przed domem… Można też zacząć od zaciekawiającego czytelnika sformułowania: To był najpiękniejszy dzień w moim życiu… Był zwyczajny, wakacyjny ranek.. Tato zabrał mnie do specjalnej szkółki, gdzie pod okiem instruktora można było popróbować swoich sił w nurkowaniu.Morze było bardzo spokojne, ale widok zapierał dech w piersi.. Kiedy Tomek wszedł do klasy, nauczyciel zapytał:.Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt