Sprawdzian z lektury hobbit

Pobierz

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Sprawdzian z gramatyki dla kl. IV.Język polski, Sprawdziany i testy Test czytania ze zrozumieniem dla kl. Test czytania ze zrozumieniem dla uczniów klasy czwartej Uważnie przeczytaj tekst, a następnie .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Najnowsze quizy.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 2014-12-01 20:00:56Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Tolkiena.. Justyna Pajdak.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. O Autorze taylor_123.. Lektury 5 lat temu.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.Plan odcinka:- o co chodzi w Hobbicie;- 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź"Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: .Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Skomentuj.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Posiadaczem miecza stał si´ Thorin.. .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. 5.yyy .Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze Wirusy, zarazki, choroby - 5 książek, które wyjaśnią czym one są Przyjmujecie wyzwanie?z dziećmi i młodzieżą.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem ..

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit?

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:wojny z goblinami.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijWitam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. - miecz Glamdring - prastary miecz elfów, nazywany "Młotem na wroga".. Notatki z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. Konkurs ortograficzny dla klas V-VI - test.. Drugą - wypracowanie na jeden zPlik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test jest króciutki i prosty.

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Milionerzy: Among Us!. Czy nadajesz się na MORSA?. Załóż własny blog!Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Część 1.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Zobacz profil.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Napisz do nas.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Tolkiena.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskiniTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie..

Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!Sprawdzian z treści lektury "Hobbit" Ewa Rudnicka.

Zaprzężono konie do malowanych i kutych sanek, główne siedzenie wysłano barwnym, strzyżonym dywanem, który zazwyczaj wisiał nad łóżkiem pani, i około pierwszej z południa, wśród powszechnego płaczu, wyruszono.Nawet nie chciał zostać na poczęstunku.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Olsztyn.. Morąg.. Udostępnij.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Nazywany przez elfy "Pogromcà Goblinów", zaÊ przez gobliny - "Siekaczem".. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt