Krótki opis dnia po francusku

Pobierz

Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. Treść.. se raser - golić się.Opis dnia w passe compose.. Następnie myję się i jem śniadanie.. Jest to prawda, ale z drugiej strony trzeba zadbać o swój wygląd, by czuć się dobrze we własnej skórze.. Uczęszczam do szkoły baletowej.. Poniżej znajdziecie liczne cytaty znanych ludzi w języku angielskim, wraz z tłumaczeniem na język polski.krótki opis Krótki przewodnik krótki wzrok krótkie krótkie objaśnienie krótkie omówienie krótki czas po francusku słownik polsko-francuski.. Muszę opisać swój wygląd po francusku !Después de trabajar descanso - Po pracy odpoczywam Antes de acostarme leo un libro - Przed położeniem się czytam książkę.. faire la vaisselle - zmywać naczynia.. desservir la table - sprzątać ze stołu.. A droite du lit, il y a un lampadaire.Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia: to get up - wstawać.. Dzien zaczynam o godzinie 8:00 , wstaje ,myje sie i jem sniadanie.Po sniadaniu wlaczam komputer sprawdzam emaila , po sprawdzeniu wylaczam komputer i szykuje sie do szkoly .. get dressed - ubierać się.. Nie lubię uczyć się nieprzydatnych rzeczy.. 0 głosów.. Bądź ostrożny.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-francuski słowa francusku w słowniku online PONS!. Nazywam się Daria.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis znanej osoby po angielsku - wzór..

Liczby po francusku .

Wyszedłem z domu o 8:30 i poszedłem na przystanek autobusowy.. 17,752 wizyt.. Cytaty po angielsku są popularnym tematem wyszukań gdyż wiele z nich przeszło do historii lub niesie ze sobą ważne przesłanie, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.. Są one niezbędne do opisywania osób, ale aby w pełni opisać daną osobę potrzebujemy jeszcze części ciała.After getting dressed I am ready to go to school.. Jastem wysoka i szczupła.. ranger sa chambre - sprzątać swój pokój.. Czasami spotykam się z przyjaciółmi, ale przede wszystkim się uczę.Cytaty po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. "Wczoraj wstałam o godzinie 8. zadanie dodane 4 grudnia 2018 w Język francuski przez użytkownika mateo5211 (0) [Szkoła średnia] francuski.. 0 odpowiedzi.. Opis dnia - język francuski.. He has dark hair and dark brown eyes.Zadanie: witam dziś mam ciężkie zadanie wymyślony krótki wierszyk po francusku ma się rymować i śmieszne słowa które w języku polskim mają śmieszne Rozwiązanie: pas un jour sans petit d jeuner nie ma dnia bez śniadania il n 39 ya pas de nouvelles Umyłam zęby i ubrałam się.. W szkole jestem 5godzin po czym ide do domu .Jak mówi przysłowie: Nie szata zdobi człowieka.. 870 wizyt.. Mieszkam w Poznaniu z rodzicami i starszą siostrą.. poleca 85% 1259 głosów.. Z apetytem zjadłam śniadanie.. ranger les affaires - sprzątać swoje rzeczy..

rozpocznij naukę.krótki po francusku: 1. court .

Poniżej prezentujemy wyrazy oraz fiszki dotyczące zachowań i działań powtarzanych regularnie.Przydatność 80% Opis dnia - język francuski.. rozpocznij naukę.. O 11 jadę autobusem na uniwersytet.. to make-up - robić makijaż.. W XXI wieku znajomość jednego języka obcego nie wystarczy, dlatego zachęcamy do uczenia się również innych.. Od 12 do 17 mam zajęcia.. Przyznam się, po dzisiejszy dzień nie znam słówek z zakresu budownictwa, czy informatyki w języku francuskim, bo nie jest mi to do życia potrzebne… Liczebniki z drugiej strony to OBOWIĄZKOWY materiał do przestudiowania.Codzienna Rutyna Po Francusku.. Po lekcjach zjadłam pyszny obiad.francuski ogólny 1/ L4 - opis dnia 1 - CoachLang.pl - Trenuj i mów po Francusku.mettre la table - nakrywać do stołu.. to wake up - budzić się.. Będzie najj <3.. 0 głosów.. Potem rozpoczęłam lekcje online.. Mam długie brązowe włosy i piwne oczy.La description de ma chambre - Opis pokoju.. to go to school - iść do szkoły.Opis dnia po angielsku: Olivia Olivia: poranek.. W kuchni zjadłem śniadanie i przygotowałem sobie kanapki do szkoły.. Dzisiaj przedstawiam Wam, drodzy Czytelnicy, przymiotniki dotyczące wyglądu.. Po powrocie z dworu biorę prysznic i sprawdzam pocztę w internecie.. Krok po kroku warto zapamiętywać nowe słownictwo związane z życiem codziennym..

krótki czas Brak tłumaczeń Dodaj Tłumaczenia pośrednie.

Lekcje trwały od 8:45 do 15:00.. Po powrocie z uczelni odrabiam zadania :P Następnie jem obiad i wychodzę na dwór spotkać się z przyjaciółmi.. Tyle tytułem wstępu.. opis.. Je commence des cours à 8 heures.Wprowadziłam drobne zmiany w treści zdań, więc poniżej znajduje się przerobiony tekst po polsku i przetłumaczony tekst do poprawki z francuskiego.. Kilka prostych francuskich czasowników, które możesz wykorzystać do mówienia o tym, co robisz w ciągu dnia.se réveiller - budzić sięprendre le petit déjeuner - jeść śniadaniese brosser les dents - myć sobie zębyfaire du jogging - biegaćrozpocznij naukę.. Filmy.. Wieczorami czytam książki lub oglądam televizję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt