Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu hobbita

Pobierz

Książka zachwyciła …W czasie podróży hobbit wraz z towarzyszami i czarodziejem spotkali wiele magicznych stworzeń, m.in.: elfy, trolle, gobliny i smoki.. "Kamienie na szaniec" budzą różne emocje, wzruszenie, żal …Po przeczytaniu tej książki zrozumiałam jak naprawdę czuje się pokrzywdzona przez los osoba.. Question from @Lilaw013 - Gimnazjum - PolskiPostanowiłam do Ciebie napisać, ponieważ chciałbym Ci opisać swoje wrażenia z wycieczki do Państwowego Teatru im.. - reakcja zaraz po skończeniu.. Ciągle miałam wrażenie, że Mikołajek to moje alter ego!. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie.. Po seansie, wrzucę małą …Autor: zwierzak9 Dodano: 10.10.2010 (14:41) Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu ''Skąpca" Moliera.. Godzio1.. "Hobbita…" poznałam pierwszy raz w podstawówce, była to moja lektura szkolna.. 28.10.2014 (9:33) - …"Władca pierścieni", napisany po II WŚ, był już o wiele bardziej mroczny… O tym wszystkim myślałem przed obejrzeniem pierwszego z trzech filmów na podstawie …Drużyna na szczęście zdołała skryć się w tunelu, którym Bilbo dostał się do wnętrza Samotnej Góry.. Chłopcy ci byli odważni i waleczni.. Było to już kilkanaście lat temu i ostatnio postanowiłam sobie nieco odświeżyć tę …"Hobbit, czyli Tam i z powrotem" to pasjonująca powieść fantastyczno-przygodowa, opowiadająca o wydarzeniach, które stają się udziałem tytułowego bohatera - Bilba …UCZNIOWIE KL. 6D I ICH WRAŻENIA Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM" Na lekcjach zdalnych Uczniowie klasy 6 D prezentowali wypowiedź ustną w oparciu o …Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Moim zdaniem ta książka była ciekawa..

I za to szanuję …Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu Balladyny.

Następnego dnia hobbit postanowił ponownie udać się do smoczej …"Hobbit" jest też bardzo dowcipnie napisany (przynajmniej w pierwszej części książki).. Potrafili …Podaj co najmniej dwa określenia którymi.. - MidBrainart.. Ja idę 1 stycznia, gdyż chciałem zarezerwować sobie dobre miejsce.. słodki, lecz bardziej gorzki, jak to z truciznami.. Był już ktoś w kinie?. Nie jest jej (a raczej jemu) łatwo, ale idzie dalej.. Adam Mickiewicz Akcja Burza Armia Krajowa Bolesław Prus konstytucja księstwa warszawskiego …Z tej lektury dowiedziałam się o trollach,elfach ,krasnoludach ,chociaż nigdy nie spotkałam się z nimi.Moje wrażenia po przeczytaniu ,,Hobbit tam i z …Hobbit to bowiem nie tyle ekranizacja pierwszej powieści Tolkiena, która była swoistym wstępem do świata Śródziemia, prologiem do późniejszych wydarzeń, ale …Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - opisz swoje wrażenia po przeczytaniu utworu.. W swojej wypowiedzi napisz, dlaczego wybrałeś/aś to wydarzenie.Mam czas do 9:00 pls szybko DAM NAJ …Recenzja powieści J. R. R. Tolkiena.. Moje wrażenie po lekturze "Hobbita" było jedno.. To opowiadanie nauczyło mnie , że nie wolno i nie opłaca się kłamać, ponieważ …Czytałam je z dużą ciekawością.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Mi osobiście bardziej …Opisz w 10 zdaniach swoje wrażenia po przeczytaniu książki w pustyni i w puszczy POTRZEBNE SZYBKOPiszę do ciebie aby opisać moje wrażenia po przeczytaniu lektury pt.,,Kłamczucha" ..

Jak wrażenia?

Autor książki potrafi przedstawić …twój - jeszcze się przypomni.. Szczególnie podobalo mi się jaką rozwiniętą wyobraźnie miała Ania i jak …Wrażenia po premierze Hobbita.. Ostatnio przeczytałam książkę Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Jestem osobą , która ceni sobie dobrą lekturę i ciekawe fakty …Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu Hobbita?. Myślę, że mógłbym zostać jednym z chłopców z placu Broni.. na dnie, po życiu już, po urojeniu.. A. Fredry w Gnieźnie.. Nie mogę powiedzieć, żebym czyniła to z ochotą …Ogólnie warto się wybrać, bo każdy ma swój gust i każdemu co innego się podoba.. Ma być trójdzielna budowa (wstęp, rozwinięcie, zakończenie) …Każdej książce trzeba dać szansę i ja cieszę się, że i tym razem się nie poddałam, moja silna wola była podsycana pozytywnymi opiniami wielu czytelników, filmem, który …Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu lektury ''ten obcy''to ważne proszę o pomoc.. trzeźwiej bezstronny: smak ponownie trochę.. Zwariowane przygody rozbawiły mnie do łez..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt