Sprawozdanie ze ślubowania klasy pierwszej

Pobierz

Pierwszaki: Idę do szkoły a ze mną przyjaciele.. Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do uroczystości Ślubowania od początku października.. W opracowaniu scenariusza wykorzystano m.in. wiersze i piosenki przygotowane przez wydawnictwo MAC, Juka, Nowa Era dla klas I-III.. III CZĘŚĆ - WPROWADZENIE DO AKTU ŚLUBOWANIA Wychowawca klasy I zwraca się do zebranych, a następnie do pierwszoklasistów: "Przed chwilą wszyscy zgodnie stwierdzili, że jak tu stoicie, gotowi jesteście zostać uczniami.. Pani Dyrektor, zgłaszam klas ę pierwsz ą ……….. I zagruchał srebrnoszary gołąb: Witaj pierwsza klaso!Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania każdego dziecka z klasy pierwszej.. KEN w Gruszowie odbyło się uroczyste.. Co myśleliśmy Wszystko to, co Wy dzisiaj.. Sparwdzie sami.. Uczyli się pilnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób.. Uroczystość miała miejsce na Hali Sportowej.. Sprawozdanie ze ślubowania klas pierwszych Gimnazjum nr 125 w.KLASY I-III Badane obszary i wymagania Obszar 1: EFEKTY RÓZNORODNYCH DZIAŁAŃ PRZYGOTOWUJĄCYCH UCZNIÓW DO SPRAWDZIANÓW ZEWNĘTRZNYCH - ANALIZA OFERTY ZAJĘĆ WSPIERAJĄCYCH ORAZ MATERIAŁÓW PRZYGOTOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI Wymagania 1.2 Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności Cel ewaluacji: Zdobycie informacji czy:Witaj pierwsza klaso!.

Ślubowanie uczniów klasy 1. dnia.

Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego.. Uczyli się na pamięć tekstów wierszy i piosenek, ćwicząc je wytrwale podczas prób.. W uroczystości tej wzięłoSprawozdanie ze ślubowania pierwszoklasistów 11 października 2019 r. w Szkole Podstawowej im.. Komendy i poszczególne przysięgi odczytuje wychowawczyni klasy I. uczniowie powtarzają jedynie po każdej przysiędze - Ślubujemy, AKT ŚLUBOWANIA.. -Szkoła baczność.. Opublikowano: niedziela, 30, wrzesień 2018.. 17 października 2018 Napisał Grzegorz Miszczyk.. Mamy plecak, w nim zeszyty, książki, piórnik, kredki, farby.. Serdecznie witamy na uroczystości ślubowania klas I Panią Dyrektor, grono pedagogiczne, przedstawicieliMy ślę, że nadszedł czas na Wasze ślubowanie i pasowanie na ucznia.. Aktualności, Galeria zdjęć, Nowiny.W inscenizacji biorą udział dzieci z klasy pierwszej oraz uczniowie z klasy trzeciej.. Powitanie gości przez organizatora: - Witam serdecznie wszystkich przybyłych na naszą wielką szkolną uroczystość .. 7 października 2021.. Treść.. Tym samym pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.Sprawozdanie z pasowania pierwszoklasisty.. Nas teŜ witała szkoła, najmilej jak potrafiła- czyli tak samo jak dzisiaj Wita Was .. Posłuchajcie: Wiersz "Powitanie pierwszej klasy" Zaszumiały drzewa przed szkołą: Witaj pierwsza klaso!.

Tekst ślubowania: Będę starał się być dobrym i uczciwym .

Pierwszy z nich odbył si ę we wrze śniu, przeznaczony był dla uczniów klas I - VISprawozdanie ze ślubowania klasy IA oraz IB.. Ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej.Sprawozdanie ze Ślubowania klas pierwszych i Pasowania na ucznia CKZiU w Andrychowie.. Magik i jego pomocnicy wychodz ą. Prowadz ąca: Baczno ść!. Filmy.. 26 października od samego rana panowała świąteczna atmosfera.. I z ławek wszystkie pomoce zbiera.. W piątek 12 października, po 5 godzinie lekcyjnej Odbyło się Oficjalne pasowanie na Licealistę.. Scenariusz uroczystości ślubowania klas I. Pierwszaki idą z tornistrami na plecach i śpiewają piosenkę pt.: "Jestem uczniem".. Przebieg uroczystości 1.. -Proszę wszystkich o powstanie.. KLASA I F. Hej radością oczy błyszczą i szczęśliwe mamy miny, bo z przedszkola do pierwszej klasy niedawno przyszliśmy.. Sprawozdanie.. 7 października 2021.. Menu główne.. 26 .10.2018 r.Należy się więc spodziewać, że na długo uroczystość ślubowania pozostanie w ich sercach i pamięci.. 28 października br. od samego rana Szkole Podstawowej w Dziaduszycach panowała świąteczna atmosfera.Ślubowanie pierwszoklasistów - sprawozdanie.. Oddaj ę głos prowadz ącej, a my p ędzimy do innych Budrysów.. Sztandar szkoły pochylony, uczniowie klasy 1 unoszą dwa palce prawej dłoni na wysokości ramienia, powtarzając słowo- " ślubuję " po kolejnych wersach wypowiedzianych przez wychowawcę..

Wychowawczyni klasy pierwszej Renata Dybas Podobne dokumenty.

30 września 2021 r. w Szkole Podstawowej im.. I tak składali ślubowanie.1 SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI ŚLUBOWANIA KLASY I Wuroczystości biorą udział dzieci klasy I, ich rodzice, dyrektor szkoły i nauczyciele.. W środę 10 października 2018 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.. Podlewa kwiatki, tablicę ściera.. To bardzo ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty.. Uroczystości przewodniczył pan wicedyrektor Andrzej Kosierkiewicz.. Dyżurny na przerwach o porządek dba, Przynosi kredę, obowiązki ma.. Śpiewam wesoło, bo przygód czeka wiele.. Kim ja jestem, wie każdy z nas.. Co czuliśmy?. Przyjaciół Przyrody Polskiej w Klęczkowie odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.. Proszę przedstawiciela klasy pierwszej: To ślubowania jest już czas, Pierwszy egzamin na ucznia .Tak też i stało się w tym roku, poza małym wyjątkiem - ze względu na zeszłoroczną sytuację epidemiologiczną tej możliwości nie miała obecna klasa druga.. Opublikowano w dniu.. Uczyli się dzielnie piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób.. Uczniowie klas pierwszych ubrani w świąteczny strój galowy z niecierpliwością czekali na przybycie zaproszonych rodziców.Wiemy, że po tablicy się nie maże.. (najniższa dziewczynka w klasie) Chociaż jestem taka mała,- Następuje uroczystość Ślubowania, a bezpośrednio po niej Pasowania na ucznia szkoły..

Do pierwszej klasy idę pierwszy raz.Czy uczniowie klasy pierwszej zdali egzamin?

Uczniowie Klas I i II ustawili się na środku boiska, natomiast Klasy III i IV udały się .przystępowaliśmy do ślubowania.. Na pewno spróbujemy Wam pomóc.. Scenografię stanowi dekoracja, umieszczona na kurtynie: uśmiechnięte słonko i napis: Witaj pierwsza klaso.. Z uroczystości Pasowania na Licealistę.. Dziewczynki zaś są bardzo miłe, sympatyczne, kulturalne, zawsze służą pomocą i dobrą radą.SCENARIUSZ ŚLUBOWANIA KLAS I Prowadząca Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 32 w Toruniu.. rozwiń Menu główne4.. 28 października 2021 r. od samego rana w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera.. W związku z tym wyjątkowo w tym roku pokaz musztry prezentowali uczniowie klasy pierwszej jak również drugiej.. Ślubowanie.. radosna uroczystość w naszej szkole, choć w smutną rocznicę śmierci patrona profesora Tadeusza Kotarbińskiego.Sprawozdanie ze ślubowania klas pierwszych Kategoria: Newsy Opublikowano: niedziela, 16, październik 2016 Dnia 11 października jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych, połączona z pasowaniem na ucznia Zespołu Szkół.Sprawozdanie ze Ślubowania Pierwszoklasistów.. Pilnuje, by po klasie nie biegały dzieci, No i żeby nigdzie nie rzucały śmieci.. Myślę, że z wielką ochotą i zapałem podejmiecie obowiązki szkolne.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH .. ślubowania pierwszoklasistów - tak było równie Ŝ w tym roku.. Godnie wkrocze do mej szkoły.Klasa I a Klasa I a jest zespołem koleżeńskim, zgranym, z przewagą energicznych, żywiołowych chłopców, którzy dominują w klasie.. I do tego worek nowy.. W uroczystościach wzięli udział rodzice, uczniowie z klas II i III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.Sprawozdanie ze Ślubowania pierwszoklasistów.. Opublikował/a.. Będę strzegł honoru i dobrego imienia swojej szkoły.Scenariusz uroczystości ślubowania klas pierwszych.. Sprawozdanie ze Ślubowania klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 31 w Zespole Szkół nr 43 w Warszawie Dnia 14 października 2011 roku o godzinie 11:00 odbyło się ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 31 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół nr 43 w Warszawie.. Witaj szkoło!. Życzę Wam, aby takich radosnych i szczęśliwych dni było jak najwięcej w ciągu nauki w tej szkole.. 21 uczniów klasy pierwszej pod opieką wychowawczyni Bogusławy Słowik przygotowywało się do tej uroczystości od początku roku szkolnego.. "Pasuję Cię na ucznia" - mówiła Pani Dyrektor, dotykając dużym ołówkiem - jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych.. - Do ślubowania.Mogę zapewnić, że w trudnych chwilach zawsze możecie zwrócić się do waszych nauczycieli, jak i do nas.. 19 października od samego rana panowała świąteczna .32-218 Słaboszów Dziaduszyce 23 Tel: (041) 384 71 84 ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt